Nowa aplikacja do inwestowania dzięki sztucznej inteligencji podbija rynek polski

W ostatnim czasie obserwujemy błyskawiczny rozwój na rynku narzędzi do inwestowania, opartych o Sztuczną Inteligencję. Wśród nich znajdziemy chociażby ChatGPT (oczywiście wykorzystywany w odpowiedni sposób do analizowania danych), ale od niedawna szczególną popularnością cieszy się konkretna aplikacja. Początkowo sama aplikacja miała po prostu umożliwiać nowym inwestorom korzystanie z podstawowych narzędzi do inwestowania, jednak ostatnio szczególnie skuteczne są jej funkcje wykorzystujące właśnie Sztuczną Inteligencję.

Dzięki prostocie i wydajności aplikacji, osoby nieposiadające doświadczenia w inwestowaniu mogą zacząć jej używać, zaś wiele z nich chwali się już w mediach społecznościowych pierwszymi zyskami.

Możesz założyć bezpłatne konto w aplikacji, klikając w poniższy przycisk:

W jaki sposób ta aplikacja właściwie działa?

Zupełnie jak przy inwestowaniu w akcje, najpierw należy zdeponować pewną kwotę na swoje konto, np. 200 €. Musimy także zweryfikować swoje konto, ponieważ sama aplikacja jest regulowana przez KNF i podlega pod wszelkie regulacje prawne (co zresztą zwiększa bezpieczeństwo korzystania z niej, ale nie eliminuje ryzyka związanego jak zawsze z samym inwestowaniem).

Po założeniu zostajemy połączeni z osobistym opiekunem konta, który przeprowadza krótkie szkolenie, mające przedstawić nam podstawowe funkcje i narzędzia aplikacji, dzięki którym można rozpocząć inwestowanie.

Ile można tak naprawdę zarobić?

Aplikacja udostępnia sporo narzędzi analitycznych oraz dostęp do informacji ze świata finansowego. Dzięki temu, wraz z pomocą osobistego opiekuna, jesteśmy w stanie podejmować samodzielne decyzje inwestycyjne.

Statystyki inwestorów na rynku polskim pokazują, że niektórzy inwestorzy zarabiają nawet ponad 11,000 zł miesięcznie, inwestując z wykorzystaniem dostępnych w aplikacji analiz i narzędzi.

Aby zarejestrować się w aplikacji, kliknij w poniższy przycisk i wypełnij formularz:

Faktyczna wysokość naszego zarobku jest uzależniona od kwoty, jaką początkowo zainwestujemy, oraz od poziomu ryzyka, na jakie się zdecydujemy. Pamiętaj, że każda inwestycja wiąże się z ryzykiem utraty środków i należy inwestować jedynie takie kwoty, które w razie niepomyślnego rozwoju wydarzeń na rynku, możemy stracić bez większej szkody.

Widok z aplikacji po założeniu konta

Jak najłatwiej uzyskać dostęp do tej aplikacji

Ponieważ aplikacja jest regulowana przez Komisję Nadzoru Finansowego w celu zapewnienia bezpieczeństwa inwestorom, wszystkie konta są weryfikowane. Dzięki temu aplikacja broni się przed fałszywymi kontami i potencjalnymi oszustwami.

Aby zatem założyć konto, należy po prostu wypełnić formularz rejestracyjny i oczekiwać na kontakt telefoniczny od opiekuna konta. Podczas krótkiej rozmowy z przedstawicielem aplikacji

WAŻNE: Każda osoba może założyć maksymalnie jedno konto. Rejestrując trzeba upewnić się, że podajemy właściwe dane, gdyż konto zostanie następnie zweryfikowane drogą telefoniczną. Po pomyślnej weryfikacji, trwającej około 2 minuty, można już zacząć korzystać z aplikacji.

Kliknij poniższy przycisk, by założyć sobie konto, póki rejestracja jest jeszcze czynna: